O nas

Sesje-RPG.pl - Kim jesteśmy?

Jesteśmy zgraną paczką entuzjastów gier fabularnych (o tym czym one są i z czym to się je możecie przeczytać tutaj), którzy zapragnęli zabłysnąć w sieci i wspomóc brać rpgową - stąd ta strona.

Dlaczego?

Nie każdy może grać "twarzą w twarz", na szczęście istnieje możliwość gry przez Internet, niestety polska społeczność RPGowa jest mocno podzielona na małe grupy co, powoduje, że znalezienie potencjalnych graczy lub mistrzów gry nie jest łatwe. Chcemy to zmienić, zebrać Was - graczy, mistrzów gry, a także osoby zainteresowane tematami około-rpgowymi właśnie tutaj, a także na naszym serwerze TeamSpeak, gdzie bez większych problemów będziemy mogli znaleźć się nawzajem i w razie takiej potrzeby zagrać lub po prostu porozmawiać.

Współpraca

Oprócz tego planujemy publikować na naszej stronie artykuły dotyczące zagadnień RPGowych. Jeżeli Ty - czytelniku, chciałbyś zobaczyć swój artykuł na naszej stronie, a być może nawiązać dłuższą współpracę - skontaktuj się z nami (najlepiej odwiedzając nas na naszym TeamSpeaku lub poprzez formularz kontaktowy), na pewno znajdziemy dla Ciebie miejsce.